X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
پذیرش و بورس تحصیلی بگیریداز هردانشگاهی ودرهر کشوری که می خواهید
  
 
 
آرشیو
 
چهارشنبه 5 بهمن‌ماه سال 1384
بی مقدمه!!

 <<به نام خداوند جان و خرد>>

 

 بی مقدمه....

 اکنون خدا را شاکریم که بعد از سال ها تلاش مضاعف جهت تجربه اندوزی در زمینه های مختلف تحصیلی و دانشگاهی و امور بین المللی، توانایی خدمت رسانی علمی-فرهنگی به همنوعانی را داریم که یقیناً در آینده ای نه چندان دور، در بالا بردن سطح علمی ایران عزیزمان و شکستن مرز های علم و دانش موثر واقع خواهند شد.  

لذا بر آن شدیم که با کمک و همراهی شما عزیزان، این توانایی بالقوه را به بالفعل تبدیل کرده و قدم در راهی نهیم تا بتوانیم در این تعالی علمی فرهنگی کشورمان موثر واقع بشویم.

و امید است روزی را که شاهد ایرانی آباد و آزاد باشیم...

-توضیحات در مورد این وبلاگ:

قصد ما از ایجاد این فضا بیشتر جهت این بوده است که بتوانیم سریع تر و آسان تر با شما عزیزان ارتباط برقرار کنیم و این فضا تا آماده شدن وبسایت اصلی موقتاً پل ارتباطی ما با شما می باشد.

-و اما هدفمان چه بوده است؟

تیم اجرایی ما توانایی اخذ بورس و پذیرش تحصیلی برای تمام مقاطع از تمام دانشگاه های جهان خصوصاً دانشگاه های بزرگ و معتبر آمریکایی،کانادایی،اروپایی و استرالیایی رابا هزینه ی اندک (پرداخت پس از اخذ بورس یا پذیرش تحصیلی!!) داراست. شرایط کامل کار را در پست های بعدی ذکر خواهیم کردو امیدواریم بتوانیم شما را در این امر یاری رسان باشیم.

و در انتها قابل ذکر است بگوییم که ما وابسته به هیچ سازمان و ارگان دولتی و غیر دولتی و همچنین حزب های مختلف سیاسی داخلی و خارجی نمی باشیم و فقط قصد این را داریم که در کمک به هموطنان عزیزمان در این عرصه به طور کاملاً قانونی موثر باشیم.

 

با تشکر فراوان...

مدیریت وبلاگ  

 برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 61840


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها